Kvalita nábytku a bytových doplňků z obchodů NATEX je zaručena přímým výkupem od původních majitelů v Holandsku a Německu. To znamená, že jakost každého kusu kontrolujeme přímo u zdroje a veškerou manipulaci a dopravu máme pod vlastní kontrolou. Vykupování nábytku ze záchytných skladišť je u naší firmy vyloučeno, čímž dokážeme zajistit odlišení kvalitního od nekvalitního nábytku. Proto naše firma asi jako jediná poskytuje plnohodnotnou záruku při zakoupení použitého nábytku bez toho, aby navyšovala cena zboží, tj. prodáváme za nejnižší ceny se zárukou.

    Nábytek z obchodů NATEX je z 90% přírodní dub. Dbáme na to, aby kožené i textilní potahové materiály byly ve výborné kvalitě. Při prodeji luxusnějšího zboží s koženým potahem provádíme na vyžádání zákazníka školení/poradenství, jak kůži ošetřovat.

Povrchová barva nábytku z prodejen NATEX je zpravidla garantována ve 3 typizovaných odstínech (dle norem EU). Tím je zaručeno, že bez ohledu na čas může zákazník doplňovat do svého interiéru další kus nábytku tak, aby byl barevně jednotný.

    V nabídce obchodů NATEX najdete až kolem 300 ks vystaveného zboží, které obměňujeme a doplňujeme dvakrát týdně.

Výhodná služba pro naše zákazníky.
Firna Natex provádí též zpětný leasing (odprodej) u nás již zakoupeného nábytku formou komisního prodeje. Zákazníkům při nákupu nového zboží v naší prodejně vyřešíme starost co s vlastním nepotřebným nábytkem tím, že jej převezmeme k prodeji.